UA-56996987-1
background

Finanční služby, ve kterých se vyznáte

Nejnovější články

Finanční tipy

Tři kroky k finanční pohodě

Vydělejte peníze navíc jenom tím, že o nich budete lépe přemýšlet. V tomto článku najdete několik tipů, které Vám pomohou vydělat peníze navíc.

Celý tip
Vyznejte se v úvěrech

Úvěry a půjčky jsou všude kolem nás. Každou chvíli jsme účastníky diskuzí na téma půjčovat si peníze nebo ne? Většinou je to starší generace, která říká: „Nepůjčuj si, kupuj si jenom to, na co máš!“Mají svým způsobem pravdu. Ale ne tak docela.

Celý tip
Vyznejte se v pojištění

Pojištění je nástrojem k zabezpečení nahodilých a zpravidla nepříjemných událostí. Krádež, zničení majetku, smrt, invalidita a další. To všechno jsou věci, které si nikdo z nás nepřeje, ale občas se někomu přihodí. Proto je pojištění běžnou součástí našich výdajů.

Celý tip

Kalkulačky

 • Výpočet splátky úvěru

  Výše splátky úvěru

  Výsledek

 • Hypoteční kalkulačka

  Hypoteční kalkulačka

  Výsledek

 • RPSN

  Kalkulačka RPSN

  Výsledek

 • Inflační ztráta

  Inflační ztráta

  Výsledek

 • Kolik vynáší moje spoření

  Kolik vynáší moje spoření

  Výsledek

 • Zhodnocení vkladu

  Zhodnocení vkladu

  Výsledek

 • Kolik měsíčně ukládat

  Kolik měsíčně ukládat

  Výsledek

 • Pravidelné spoření

  Pravidelné spoření

  Výsledek

 • Invalidní důchod

  Invalidní důchod

  Výsledek

 • Měsíční renta

  Měsíční renta

  Výsledek

Kupujete nemovitost?

Pomůžu vám s nákupem nemovitosti

 

Proč?

Protože se v oblasti financí a nemovitostí už nějaký ten rok pohybuju, znám i různé fígle a triky prodávajících a taky realitních makléřů. Často to ani nemusí být záměr kupujícího ošidit, ale ruku na srdce. Kolikrát jste kupovali nějakou nemovitost? A kolikrát jste si říkali, „proč jsem se jen neporadil“ nebo „příště si musím dávat větší pozor, co podepisuju“, nebo „proč kolem toho musí být tolik papírování“.

Co?

Kolik z Vás si při té velké investici do nemovitosti dokonce je připraveno zaplatit alespoň právníka na kontrolu smluv? Odhadce si pozvou pouze zájemci, kteří odhad potřebují pro banku. Stavebního technika si pozve jen zlomek zájemců a to většinou svého dobrého známého z oboru, kterému důvěřují. Ne každý ale někoho takového zná. V Čechách ještě nedávno nebylo zvykem, že by si někdo na koupi nemovitosti najal makléře, který bude hájit zájmy kupujícího a vyřídil celou agendu s makléřem, který zpravidla zastupuje a hájí zájmy prodávajícího (a samozřejmě svoje zájmy v podobě finanční odměny za prodej nemovitosti). Naštěstí už se ledy hnuly a existují společnosti, které tuto službu nabízejí.

Jak?

U nás se navíc spojuje dlouholetá praxe v oboru financování nemovitostí. Traduje se o nás, že zařídíme úvěr i tam, kde už žádný jiný makléř neuspěje. A se vší skromností musím konstatovat, že se na nás skutečně obracejí i kolegové od konkurence, pokud si s nějakým případem financování nevědí rady. A my rádi pomůžeme.

Takže vám pomůžeme vybrat nemovitost, vyhodnotit její faktický i právní stav, domluvíme vám slevu, zkontrolujeme a připomínkujeme nebo doplníme rezervační a kupní smlouvy, pokud je to vhodné doporučíme advokátní, notářskou nebo bankovní úschovu peněz a samozřejmě zajistíme i výhodné financování kupované nemovitosti. Tím ale naše služba nekončí. Provedeme vás i celým následným procesem – čerpání úvěru na rekonstrukci nebo výstavbu, uvolnění peněz z úschovy atd. A samozřejmě doporučíme, jak ošetřit případná budoucí rizika. Tzn. pojištění nemovitosti, odpovědnosti nebo zajištění proti poklesu příjmů z důvodu nemoci, úrazu, ztráty zaměstnání apod.

Také vám pomůžeme vyhodnotit výnosnost investice do nemovitostí určených na pronájem a po individuální dohodě zajistíme i pronájem nemovitosti a další s tím spojené služby.

Co za to?

Samozřejmě naše služby nejsou zadarmo. A také bude velmi záležet, jak široký rozsah našich služeb využijete, jaká je hodnota nemovitosti atd. Takže vše bude záležet na individuální dohodě. Vždy budete předem přesně vědět, co Vám budeme účtovat a za co. Dobrá zpráva je, že naše služby můžou být pro Vás i zdarma, pokud se nám podaří vyjednat dostatečnou slevu na ceně nemovitosti, která naše služby zaplatí nad rámec našeho podílu ze slevy. A přitom můžete ještě stále ušetřit J

Pro hrubou představu uvedu některé položky – nejčastěji využívané kombinace služeb a jejich ORIENTAČNÍ ceny.

              – služba ZDARMA

              – 10.000,- Kč

              – 20.000,- Kč

              - 3-5% z hodnoty nemovitosti, u dražších nemovitostí individuálně

 

V případě, že pro Vás vyjednáme slevu z inzerované ceny nemovitosti, účtujeme Vám 25% z této dosažené slevy. Pokud dojednáme dostatečně velkou slevu a společně se domluvíme na vyšším podílu ze slevy pro nás, než uvedených 25%, lze tímto navýšením pokrýt uvedené ceny za naše služby.

Takže mě neváhejte kontaktovat pro návrh ceny za naše služby na Váš konkrétní záměr. Chcete-li mít jistotu, že nekoupíte zajíce v pytli nebo že na nákupu nemovitosti neproděláte, je naše služba tou správnou volbou.

Detaily, co pro Vás budu dělat při nákupu nemovitosti:

Vytipování nemovitosti

 

Prohlídka a odborné posouzení stavu nemovitosti

 

Zkontrolujeme právní stav nemovitosti i dokumenty, případně je sami připravíme

 

faktický a právní stav nemovitosti:

 

omezení s nakládáním s nemovitostí:

 

smluvní dokumentace:

 

daňové povinnosti:

 

Financování a čerpání úvěru

Co od nás můžete očekávat při přípravě financování?

 

Více o tom, co obnáší proces vyřízení úvěru nebo hypotéky se dozvíte zde.

 

 

 

        

 

nabídka nemovitostí

Celá nabídka
Bc. Jiří Moravec, MBA HYPPO BROKER s.r.o.

O mně

Moje reference najdete zde

Dobrý poradce - reference

 

Podporuju projekt Tichý dům neslyšících, z.s. - který má za cíl vybudovat domov pro seniory se sluchovým postižením

http://www.tdnko.cz/

 

Moje pracovní zkušenosti ve financích:

Ve financích se pohybuju už od r. 1999. V bance jsem prošel pozicemi od firemního bankéře po vedoucího provozu pobočky. Tam jsem si samozřejmě přičichnul i k hypotékám.

V roce 2004 jsem se potom postavil na vlastní nohy a v oboru finančního poradenství jsem si osahal téměř vše, co s financemi souvisí. A také jsem při úzké spolupráci s jedním významným pražským developerem získal mnoho nových zkušeností i v realitách a developementu.

Od roku 2010 pracuju pod hlavičkou firmy HYPPO BROKER s.r.o., kde se více specializujeme na hypotéky a pojištění, ikdyž zkušenosti máme i s investicemi a spořícími produkty.

Hrozně mě celou moji kariéru hypotečního poradce rozčilovalo, že makléři realitních kanceláří neuměli klientům vysvětlit ani to, jak celý proces nákupu nemovitosti vlastně probíhá. Navíc se na mě stále častěji začali obracet klienti, abych jim poradil s prodejem jejich nemovitosti. A tak nikoho nepřekvapí, že jsem v r. 2012 začal pracovat i jako realitní makléř. V současné době jsem pod křídly RK Coreact reality s.r.o..

A snad jen stručně k mému vzdělání:

Po maturitě na kolínském gymnáziu jsem po malé studijní přestávce nastoupil na Západočeskou univerzitu, kde jsem získal titul bakalář. Jako nástavbu jsem studoval na Czech management institutu v Praze a získal jsem magisterský titul MBA v oboru ekonomika a management služeb. Na tituly si ale moc nepotrpím, tak mi říkejte jménem. Ale prý to na vizitce vypadá dobře :-)

Nicméně vzdělávám se průběžně pořád. Jinak bych tuhle práci nemohl dělat.

Pokud vás zajímá něco víc z mojí minulosti, neváhejte mi zavolat nebo napsat.

 

21
let zkušeností v oboru
1500 +
klientů
50 +
spolupracujících institucí

Srozumitelnost

Dříve než se rozhodnete vybrat nějakou službu, vše vám srozumitelně vysvětlím.

Produkty

Vyberu pro vás ty nejlepší finanční služby, které jsou na našem trhu dostupné.

Flexibilita

Můžeme komunikovat přes internet, po telefonu nebo osobně.

Kontakt

HYPPO BROKER s.r.o. - finance jednoduše

Jateční 263
280 02 Kolín III
Česká republika

IČ 290 51 835

Tel:    +420 602 572 537

Email: jiri.moravec@hyppo.cz

www.jirimoravec.cz

 

Kontaktní formulář


Jateční 263, Kolín III.

Stáhněte si zdarma

Pět užitečných tipů pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů