UA-56996987-1

Statek Suchdol

Exkluzivně

Prodej vesnického stavení 3+1 s pozemkem pro další výstavbu

Stavení se dvorem 1,102 m2

Zahrada s možností budoucí výstavby 1.188 m2

 

Cena na vyžádání

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v obci Suchdol na úpatí kopce Vysoká, 8 km od Kutné Hory a 10 km od Kolína. Rozsáhlý objekt s prostorným dvorem nabízí mnohostranné využití. Dům lze využít k rekreaci nebo k bydlení v současném obytném prostoru 3+1 o podlahové ploše 95 m2. Jedna z místností je přístupná přes venkovní zápraží. Dalších 410 m2 plochy budovy, kde bývaly chlévy, stáje, dílny, stodola, přístřešek na zemědělskou techniku a další zemědělské prostory, lze využívat k jejich původnímu záměru, nebo je přebudovat na ubytovací kapacity, farmářskou výrobu domácích bioproduktů nebo na další prostory pro bydlení.

Menší část budovy u zadní stodoly je podsklepená na uložení sezonní sklizně, vína, nebo dalších produktů. Nad obytnou části domu a částečně nad navazující technickou budovou je navíc velkorysý půdní prostor na vestavbu dalšího obytného prostoru nebo lze půdu využít jen na sušení bylinek a dalších plodin. Střecha i krovy jsou ve velmi dobré kondici. To je vzhledem k velké ploše střechy významná výhoda této nabídky.

Zmíněné dílny lze využít na drobné opravy kol, motocyklů, aut nebo zemědělské techniky, vybudování ateliéru nebo skladu pro váš e-hop. Pro domácí zvířectvo může kromě stáje a chlévů sloužit prostorný dvůr s vysokou mírou soukromí o ploše téměř 580 m2 a samozřejmě zahrada s výměrou celkem 1188 m2. A co je ještě zajímavé na zahradě? Ta má vlastní obecní přístupovou cestu a podle územního plánu obce je vedená v zóně pro bydlení. Je tedy možnost zahradu v blízké době využít pro další výstavbu nebo zpeněžit jako stavební parcelu.  

Budova i střecha obytné části i hospodářských stavení jsou ve velmi dobrém stavu. I když dům nebyl několik let obýván. Díky akumulačním kamnům, kamnům na pevná paliva, funkční kanalizaci a vodě ze studny, s možností na připojení na obecní vodovod, el. bojlerem na ohřev vody, je dům obyvatelný. Tedy pokud nemáte vysoké nároky na bydlení. Pro váš větší komfort je třeba počítat s rozsáhlejšími rekonstrukčními pracemi. Opravy a stavební úpravy nicméně lze dělat postupně i po nastěhování. Přitom zde můžete zároveň podnikat, hospodařit, pěstovat vše, pro vaši soběstačnost potřebujete. Pro lepší představu o stavu obytných částí domu mi prosím neváhejte napsat nebo zavolat. Zašleme vám odkaz na virtuální 3D prohlídku a 360° fotografie. Pro osobní prohlídku mi neváhejte zavolat nebo napsat.

Lokality v okolí obce jsou vyhlášené na výlety, projížďky na kole, houbaření. A také nabízí sportovní vyžití. Jen fotbalový klub má několik mužstev od přípravky po dva týmy mužů. Suchdol je nedaleko do Posázaví, kam se lze dopravit i vlakem z nedalekých 6 km vzdálených Bečvár.  Vyrazit za kulturou i prací lze do Kutné Hory nebo Kolína. Je to pár minut autem nebo autobusem. Obec leží na hlavní spojovací silnici mezi Kutnou Horou a Říčany u Prahy. V Praze jste autem za 50 min. Samotný městys s veškerou občanskou vybaveností je ale také historickým místem, první zmínka o obci se datuje do r. 1257.

Využití tohoto hospodářského stavení s rozlehlými pozemky má velmi rozsáhlé možnosti. Vše je to jen o vašich plánech, nápadech a fantazii. Neváhejte zavolat nebo napsat vaše dotazy, můžeme probrat vaše záměry a doplnil bych vám případně další informace potřebné právě pro váš záměr. Financování samozřejmě zdarma zajistíme. Nemovitost je bez závazků a právních omezení.

Fotogalerie

Kontaktní formulář